Tak to jsem já, Martina

 

 

Mojí vášní je vytváření fotografických koláží, focení lidí a přírody. Pomáhám svými fotkami vytvořit originální weby, které budí důvěru a prodávají.

Zachycuji vaše důležité momenty, aby byly uschovány v obrazových vzpomínkách.

A to mi přináší naplnění.

 

Pravda je, že jsem celý život nevěděla, co chci dělat. Dělala jsem spíš to, co jsem musela, nebo k čemu mě to zaválo. Brala jsem to tak, že vše máme nalinkované, že si nemůžu vybrat. A tak jsem se v tom plácala, studovala, co mě sice zajímalo, ale jen pro vlastní potřebu (výživu a sport). Pak i pracovala v oboru jako specialista 5 let ve Walesu. Pomohla jsem spoustě lidem a byla to zajímavá práce a hlavně jsem milovala život v Británii.  Jenže celou dobu mi v tom něco chybělo - tvoření, kreativita, vášeň.

 

Moje hlava mě nenechala na pokoji, protože mi uvnitř stále něco šeptalo, že musí přece být něco víc, a díky tomu jsem se začala v sobě víc šťourat a ptát se, co by mě opravdu naplňovalo a dělalo mi radost a zároveň bych v tom mohla pomoci ostatním.

A jednoho dne mi to tak nějak docvaklo...

Vždyť já od malička fotím. Vzpomněla jsem si, jak jsem si brala mamčin fotoaparát na kinofilm už jako malá holka. Jak jsem si za jedny z prvních ušetřených peněz koupila svůj vlastní někdy v 10 letech. Že první co jsem si koupila po první letní brigádě ve Skotsku na výšce byl opět foťák.

Když se mi narodily děti, tak jsem si vymýšlela provizorní studio v obýváku a fotila je před látkovým pozadím. Pak jsem fotila i děti sousedů a kamarádů.

Ale pořád jsem to brala jako koníčka. Vůbec mě nenapadlo, že bych se tím někdy mohla živit. Přišlo mi to naprosto nereálné.

 

Ale pak přišel zlom, a tím bylo inspirování se od dvou mých největších učitelů. První mi ukázal, že existuje i jiná cesta. Že můžu chtít od života všechno, co je v mojí hlavě, a když budu makat, tak toho dosáhnu. A za to mu budu dosmrti vděčná.

Další velký učitel mi ukázal, jak čelit svým pocitům nedostatečnosti a nízké sebehodnoty. Začala jsem si víc věřit, že to dám a míň se stydět :).

A tak vznikl tenhle web a já se do toho pustila na plný plyn. S dvěmi dětmi na mateřské. Pracuji po nocích, koláže fotím za účasti dvou malých asistentů, kteří mě můžou u toho někdy připravit o nervy, ale stojí mi to prostě za to.

A když nefotím, neučím angličtinu a nestarám se o děti, tak se nechávám pobavit od svého vtipného muže, který mě zásobuje veselými historkami. Nebo jdu na kolo, brusle, lyže a v létě na windsurf a pak si něco přečtu. Za hranicemi ČR ožívám jako ryba ve vodě.

 

A teď se budeme bavit o vás. Zřejmě jste tu, protože také chcete dosáhnout na maximum  toho, co vám život může nabídnout a berete osud do svých rukou. Tak to jsme na stejné vlně :). Možná rozjíždíte podnikání nebo už podnikáte, a chcete váš web udělat atraktivnější, potřebujete udělat nový potrét, či produktové fotografie, abyste zaujali, a byli úspěšní. A vy na to máte! Máte na to dosáhnout všeho, po čem sníte. 

Já tu vždycky budu a budu vám fandit. Díky, že jste se zastavili :).

 

 

 POJĎME SPOLU VYTVOŘIT NĚCO PARÁDNÍHO

 

 

Balíčky fotografií

Tematické balíčky zhruba 10 fotek ve vysokém rozlišení. Velikost je minimálně 4MB. Odpovídá velikostem fotek ve fotobankách. Lze je využít jak na pozadí webu, do článků, jako ilustraci nebo na obaly ebooků. Při tisku formát cca A4 či A3.

VÍCE INFO →

Fotografie na míru

Po úvodní koznultaci zdarma je možné vytvořit ilustrační fotografie šité na míru přímo na váš web. Zde jsou dvě možnosti. Buď chcete zachovat originalitu a chcete být jediní, kdo je bude využívat nebo půjdou dál do prodeje zde. Od toho se odvíjí cena.

VÍCE INFO →

Portrétní focení

Váš web i vy toužíte po tom, abyste se prezentovali profesionálně. Nechte si nafotit fotografie, které vás vystihnou a probudí v návštěvníkovi důvěru ve vaši osobu i práci. Místo focení je Jihlava, (Praha, Brno o víkendu).

VÍCE INFO →

Kurz úpravy fotek

Naučte se jednoduché úpravy fotek v programu zdarma a zlepšete si fotky, které už máte na svém webu. S fotkami lze dělat kouzla. Ukáži vám v několika video lekcích, jak na to. Budete překvapení, jak je to snadné.

VÍCE INFO →

Přidejte se na Facebooku

Zůstaňte ve spojení. Tak budete informováni o nových balíčcích fotek, nebo o fotkách, které čas od času rozdávám zdarma a různých akcích na mé produkty.

VÍCE INFO →

Kontakt

 Zavolejte mi na 723916285 nebo mi nechte zprávu a já vás zkontaktuji zpět.