Akce

0

Víkendový seminář

Krása ženy

May 12, 2023

12.5.-14.5. 2023 Každá žena je krásná. Krásnou se rodí a krásnou umírá. Většina žen si svoji krásu neuvědomuje. Někde během dětství a dospívání si nastaví jiný model krásy. Žene se za něčím, stěžím dosažitelným. Zapomíná na své tělo, na své dary. Často záměrně odhazuje kus sebe, aby pak z těch zbytků posbírala novou ženu. Odmítá se, nepřijímá se. Nadává na své tělo, chce být někým jiným. Stačí se jen přijmout. Přijmout a naučit se s láskou starat o své tělo a duši. Ač se může zdát, že je to velmi jednoduchý úkol, většina žen se sebepřijetím „bojuje“ celý život. Tady je příležitost to změnit. Dáša Kožinová, psycholožka a koučka pořádá seminář, kde mám tu čest ženy vyfotit a vytvořit jim tak kotvu a nezapomenutelnou vzpomínku na velký milník v jejich životě. Tento seminář jsem chtěla zorganizovat už několik let, mám radost, že letos se konečně přihodí.

Žítková - Kopanice

110

Týdenní pouť

Pouť ze Santiaga na "Konec světa"

September 16, 2023

16.-23.9.2023 Cesta k sobě. Prostor pro smíření, poznání, pochopení, pouštění, uvolnění, ale i cesta naděje, důvěry v sebe, budoucnost i svět. Poutníci kráčeli světem odnepaměti. Každý poutník má svůj důvod proč se na svou pouť vydá. A zároveň každý poutník ví, že už je jeho čas.“Moje historie zestárla a ztěžkla, zvážněla tak, že bych si málem netroufl chodit po zamrzlé kašně a sázet se přitom s Bohem, vynucovat si znamení. Už jsem zapomněl, že se musím pořád znova vydávat na Svatojakubskou cestu, odhodit nepotřebnou zátěž, nechat si jen to, co potřebuji každý den k životu. Že musím připustit, aby energie lásky volně proudila zvenčí dovnitř a zevnitř ven.” Paulo Coelho. Tuto týdenní pouť organizuju společně s Dášou Kožinovou, psycholožkou a koučkou. Více informací najdete u ní na webu, kde je i možnost rezervace.

Santiago de Compostela

11

Turistická víkendovka

Kolem Gosausee s báglem po chatkách

June 9, 2023

Nahodit batoh a nadechnout se v majestátních horách. Strávit 2 noci na horských chatách s batohem jako svobodný poutník. Užívat si dechberoucí výhledy, obdivovat majestátní hory. Pěkně se zadýchat a utírat si pot z čela. Není nic lepšího než tenhle typ únavy.:). Malá skupinka lidí. Dobře strávený víkend.

Středně náročný terén

Potřebujete se na něco zeptat? Napište mi: info@martinabenackova.cz  Nebo na FB messenger.

Přejít nahoru