NAUČTE SE FOTIT JÍDLO TAK, ABYSTE Z TOHO MĚLI KONEČNĚ RADOST

VAŠE FOTKY VÁS KONEČNĚ PODPOŘÍ 

Dáváte příspěvky vašich skvělých jídel na sociální sítě nebo na web a nedostáváte žádnou odezvu? Nepřitahujete si díky vizuální tvorbě tolik klientů, kolik byste potřebovali? Vypadají vaše fotky tak trochu jako vyblité zelí :)? Dobře vím, jak to člověka frustruje, taky jsem začínala.

Představte si, že odteď by to bylo už  jinak. Chci vám ukázat jak na to. Budu k vám teď upřímná.

DOBROU FOTKU NEDĚLÁ LEPŠÍ STROJ

Lidi jedí většinou rádi a téměř všichni jídlo potřebujeme (na pránu zatím zas tak moc obyvatel nepřešlo). Teď je navíc velký trend, aby se lidi stravovali zdravěji a jak víme, fotka prodává :). Tak v čem je háček?

Že potřebujete pořádný foťák? Možná ano, ale i s iPhonem se dá zahrát hodně muziky, tak než si ho pořídíte, co kdybyste se nejprve naučili lépe fotit a pak už jen upgradovali dál?

Existuje totiž pár triků a pravidel, díky kterým i vaše fotky z mobilu budou vypadat atraktivně. 

Všechny fotky na této stránce jsou focené mým obyčejným starým iPhonem 7+.

Vytvořila jsem pro vás balíček e-booku a online kurzu, kde vaše fotky opravdu posunete.

Jsem fotografka, která vystudovala výživu, a díky Crohnově nemoci zásadně změnila své stravovací návyky. Z téhle vlastní zkušenosti vím, jak je důležité dávat tělu to správné palivo.

Zdravý životní styl mě provází celý život a je to moje vášeň.

"Mým záměrem je, abychom společně více lidí "sváděli" na cestu zdravého stravování a vědomého výběru."

Já k tomu můžu přispět tak, že vás naučím lépe fotit.

NEMÁM SI POŘÍDIT RADĚJI FOŤÁK?

Dřív jsem si myslela, že foťák je bez debaty. Že bez pořádného foťáku se neudělá dobrá fotka. Ale dneska už to mám jinak, přestože jsem fotografka s pětiletými zkušenostmi. Přestože vím, že se mobil zrcadlovce nevyrovná. 

Zjistila jsem ale, že když se naučíte základy dobré fotky, velký kus práce udělá i váš iPhone, když ho umíte používat správně, a nebojíte se jej nastavit třeba i manuálné, jako zrcadlovku.

Můžu vám s klidným svědomím říct, jde to i s mobilem.

Foťák bude vždycky "papírově i celkově" lepší, ale co udělá dobrou fotku je i něco jiného...

A JAKÉ JE TEDY TO TAJEMSTVÍ DOBRÉ FOTKY?

Fotka má určitá pravdila. 

Je to stejné, jako když vaříte jídlo. Také do něj musíte dát ty správné ingredience ve správném množství, aby se vám podařilo, aby bylo chuťově výborné, a ještě, aby dobře vypadlo. 

Stejné je to i s fotkou, když znáte ten správný recept, postupujete podle něj, ale nebojíte se zároveň experimentovat a jste kreativní, výsledek je krásná fotka, která láká k ochutnání. 

A to je přesně to, co chceme na diváka přenést, touhu natáhnout ruku a ochutnat. 

NA CO SE SPOLEČNĚ PODÍVÁME V E-BOOKU

Jak už jsem řekla, dobrá fotka je jako dobré jídlo. Co budeme k receptu potřebovat? 

 • SVĚTLO
  Recept na dobrou fotku je, že je potřeba umět využívat světlo, mít ho jako přítele, co pracuje pro vás. Protože, když ho máte jako nepřítele, který vám škodí, tak máte smůlu. Bez správného využití světla to prostě nejde. V e-booku jsem o něm napsala vše důležité.
 • INGREDIENCE
  Další nezbytná věc, bez které se to neobejde jsou dobře vypadající, čerstvé a šťavnaté ingredience, ať už čerstvé nebo uvařené. Prozradím, co udělat, aby vypadaly co nejlépe.
 • NÁDOBÍ A "PROPS"
  Props je anglické označení na různé proprietky, které na fotce zařadíte, jako třeba utěrky, příbory, nádobí. Tohle všechno bude utvářet různé nálady, dojmy a celkovou atmosféru. Podtrhne to celé jídlo.

  Spousta lidí si myslí, že stačí jen vyfotit dobře vypadající jídlo, ale bez těhle doplňků přijdete o tu krásnou třešničku na dortu. V e-booku je několik praktických tipů, jak všechny doplňky vybírat a poskládat do fotky.
 • POZADÍ A PODKLAD
  Často velmi opomíjenené věci, které umí s fotkou krásně pracovat. Dodají jí náladu a ten správný nádech.Dobré pozadí umí jídlo na fotce podtrhnout. K různým tipům pokrmů se hodí různé pozadí. Dozvíte se, jaké vybrat.
 • FOODSTYLING A BARVY
  Ano, to je vám určitě jasné. Velký podíl na celém úspěchu má to, jak se jídlo naaranžuje. Jaká se klade pozornost na detail. Já vnímám foodstyling jako takové čarování, kdy se z obyčejného jídla pár změnami stane božský pokrm :).

  Je to krásné sledovat. A hlavně je dobré znát alespoň základy. Řekneme si, jak je to s barvami, co vyjadřují a jak je sladit, také najdete praktické tipy k foodstylingu určitých jídel.
 • KOMPOZICE
  A teď už přecházíme pomalu k technikáliím. Pokud nevíte, jak správně poskládat do fotky jídlo, aby působilo přitažlivě, ochuzujete se o velkou část úspěchu.

  Jsou totiž daná určitá pravidla, která jsou známá tisíciletí od dob velkých malířů a také všude v přírodě, zkrátka fungují. Není to klišé. Naopak práce s kompozicí může být velké hraní a zábava. A vaše fotky se stanou přitažlivější už jenom tím, že je správné poskládáte.
 • TECHNIKÁLIE KOLEM FOCENÍ
  Když chcete udělat dobrou fotku, musíte být mistry v tom, jak ovládáte svůj mobil nebo foťák. Potřebujete znát jeho limity a přednosti.

  Je dobré vědět, jaký úhel použít, kam si stoupnout, z jaké dálky fotit nebo jestli té konrkrétní fotce sluší více formát na výšku, na šířku nebo čtverec. A bez alespoň malých úprav to většinou také nejde.

  Z fotky toho dokážeme byť jen malými změnami vytáhnout tolik, že je opravdu škoda toho nevyužít. Naučíte se, jak fotky upravit, aby už na Instagramu nikdy nezapadly.
 • FOTOTECHNIKA
  Kromě všeho výše se také dozvíte, jaký telefon nebo foťák si na focení jídla vybrat, pokud se rozhodujete a ještě jste nekoupili. Tato kapitola vám také pomůže třeba vybrat časem lepší nástroj, pokud budete chtít. V e-booku najdete konkrétní tipy k výbavě.

Pokud se vám všechno tyto ingredience poskládají dohromady, nejde to jinak, než že vaše fotky budou lepší.

Ale teorie nestačí.

JE POŘTŘEBA SE DO TOHO OPŘÍT A ZKOUŠET

 • Umíte si představit, že by vás focení jídla začalo ještě navíc bavit, stal  by se to prostor pro vaši kreativitu, relax a sebevyjádření?
 • Měli byste mnohem větší dosah na sociálních sítích, zatraktivnili si váš web, značku a celkovou prezentaci?
 • Máte rádi jednoduché návody u kterých uvidíte okamžitý výsledek?

Ráda se s vámi podělím o to, co jsem se doposud naučila, abych vám pomohla dosáhnout lepších výsledů ve vašem podnikání a ve vaší misi.

Nesmírně mě baví vidět ostatní lidi růst, zejména, pokud to má pozitivní dopad na celou společnost. Mrzí mě, když vidím tolik krásných projektů se zdravými a určitě i výbornými recepty, ale prostě ten vzhled to celé zabije.

Může to znít neuvěřitelně, ale co kdyby jen taková věc jako lepší fotky pomohla ve vaší sebeprezentaci a důvěryhodnosti

Co kdyby vám lepší fotky a profesionální prezentace přinesly ve výsledku mnohem více klientů?

MOŽNÁ SI ŘÍKÁTE, ŽE TO BUDE SLOŽITÉ A ŽE TO NEZVLÁDNETE

Chtěla bych vám říct, že e-book i kurz je opravdu napsaný velmi srozumitelně a prakticky, aby přinesl okamžité výsledky a motivoval ke kreativitě a tvoření. A návazný online kurz vás provede všemi zásadními kroky od vyfocení až po úpravy pěkně postupně, abyste si všechny informace z e-booku integrovali do praxe.

Je plný těch podstatných věcí, které udělají velký efekt bez zbytečné omáčky. Návody jsou jednoduché a názorné. Přidala jsem co nejvíce fotek, aby člověk vše ihned pochopil.

VÝUKOVÝ BALÍČEK JE STAVĚNÝ TAK, ABY BYL ČASOVĚ CO NEJEFEKTIVNĚJŠÍ

Protože vím sama se dvěma malými dětmi, že času není nazbyt.

Ale e-book má necelých 90 stran, je plný foto ukázek, vzdušný a tvořený tak, aby byl čtenářsky přívětivý. Zůstane vám napořád, takže se k doporučením a tipům můžete kdykoliv vracet. 

E-mailový video kurz, který dostanete v balíčku spolu s e-bookem jsem poskládala tak, aby krásně e-book doplňoval a zvládnete ho snadno projít za 2 týdny. 

Videa mají okolo 10 minut. Budete mít týden prostor v klidu si přelouskat celý e-book a pak dostanete první email z kurzu. Emaily vám následně budou chodit denně nebo obden, abyste měli čas se na vše v klidu podívat a vyzkoušet.

Vše vám zůstane už napořád, takže si jednoduše můžete kdkoliv najít, co potřebujete. Nemusíte složitě pátrat v rozsáhlém online kurzu s hodinovými videy.

Tipy, které se naučíte budou mít okamžitý efekt, takže možná jste ztratili už víc než dost času, když jste svůj byznys budovali s neprofesionální prezentací.

NEBUDETE MÍT ŽÁDNÉ DALŠÍ INVESTICE

Všechny aplikace, které v e-booku doporučuju jsou zdarma, takže po technické stránce to zvládnete s tím, co máte. Pokud tedy nedostanete chuť pořídit si nějaké hezčí proprietky a pozadí, na které dávám v e-booku tipy, včetně toho, kde je sehnat. A hezčí nádobí, příbory a tak. Což se dost možná stane :). Já to mám jako úchylku...

I SE STARŠÍM IPHONEM TO PŮJDE

Možná si říkáte, že váš mobil už je starý a že potřebujete lepší přístroj, abyste zlepšili i vaše fotky. A já říkám, dejte tomu šanci. Možná budete překvapení, co váš mobil umí.

A investice do tohoto e-booku a kurzu je rozhodně přívětivější než investice do nového mobilu. Bez lepších znalostí stejně lepší fotky dost pravděpodobně neuděláte ani s nejnovější zrcadlovkou nebo mobilem. 

CO KDYŽ NEMÁTE IPHONE?

Obecné principy platí pro všechny stejně, jako kompozice, barvy, nádobí, foodstyling, takže si vystačíte s jakýmkoliv jiným telefonem.

Jen je potřeba počítat s tím, že když budu ve videích ukazovat pár technických věcí specifických pro iPhone, tak se budete občas muset prokousat nastavováním sami a trochu hledat, ale takových věcí je minimum. Informace v e-booku jsou použitelné pro jakýkoliv telefon. Rozhodně to tedy nevidím jako překážku.

A programy, ve kterých učím fotky upravovat jsou pro oba systémy stejné. 

To samé platí, pokud už máte zrcadlovku a budete začínat s ní.

CO ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI

Tento e-book mě zajímal už od té doby, co Marťa zveřejnila informaci o tom, že ho připravuje. Moc se mi líbí její práce, fotky, styl předávání informací a její články o čemkoli.

K mé práci focení jídel potřebuji, a protože jsem technický anti-talent, e-book přišel jak na zavolanou a předčil veškerá má očekávání.

Vše je krásně, čtivě a jednoduše sepsáno krok po kroku se spousty tipy, radami, doporučeními, postřehy a s odkazy, kde své pokusy můžu ještě zdokonalit a obohatit.

Při samotném čtení mi některé věci přišly těžší (bylo jich jen pár), neuměla jsem si je jednoduše představit. Ale když jsem to zároveň s instrukcemi a s videi zkoušela, vše šlo jako po másle.

E-book mi moc pomohl a pokud chcete mít pěkné fotky na sociálních sítích nebo třeba jen do alba či fotoknihy, určitě ho vřele doporučuji. Už jen z toho pohledu, že ve výběru foťáku, ve focení, v barvách, v kompozici, stylizaci a ve všem kolem focení budete mít jasno a ušetříte si tím spousty času, než kdybyste si na věci měli přijít sami. Navíc rady profesionála jsou většinou k nezaplacení a sám by je člověk jen těžko hledal.

Děkuji za kompletní ucelené informace pro začátečníky, kteří chtějí umět fotit a fotky prezentovat.
Pavla MatouškováNutriční terapeutka & osobní trenérka
„Paráda! Tolik praktických tipů pro focení! Pro mě jako technicky nepříliš nadanou osobu super pomoc.

Postupně všechno zkouším a vylepšuji fotky. Přesně tohle jsem ocenila – konkrétní tipy na různé vychytávky kolem focení, o kterých jsem nevěděla, protože o focení jako takové se nezajímám.

Připadalo mi to vždycky moc technické. Teď ty moje fotky jídel budou vypadat o hodně lépe. Vidím, že to jde dělat na vyšším levelu i s telefonem. Doporučuji.“
Lucie KřivníkováLucie Křivinková, konzultantka v oblasti zdravého životního stylu, nejen jídla

CO ZÍSKÁTE A JAKÁ JE CENA

E-book

Získáte 87 stránkový e-book plný praktických tipů a tipů z mojí zkušenosti z praxe, stavěný tak, aby maximalizovat to, co si z něj odnesete, v hodnotě 690 kč.

E-mailový video kurz

K tomu bude navazovat praktický e-mailový video kurz, kde si vše projdeme krok za krokem prakticky. Zejména jak si nastavit vše v telefonu a jak fotky upravovat, abyste dosáhli jejich plného potenciálu. Čeká nás společných 14 dní a 10 videí v hodnotě 990 Kč. 

Bonusy

Dostante navíc extra video prezentaci 7 věcí, na které se při focení iPhonem vybodněte. Je plná užitečných tipů a jinde ji zatím nenajdete a rozhodně ne zdarma.

Checklist - seznam všeho, co si před focením musíte nachystat, aby to bylo celé perfektní.

Video, jak pracuju při focení já - natočila jsem pro vás video, kde vám ukážu krok za krokem, jak postupuju, od vyfocení až po konečné úpravy.

V celkové hodnotě 500 Kč.

E-mailové konzultace zdarma

Není vám během čtení e-booku nebo procházení kurzu něco jasné?

Jsem tu pro vás, abych vám dovysvětlila, co budete potřebovat. Můžete se na mně kdykoliv během trvání kurzu obrátit a doptat se, na co potřebujete. Hodnota nevyčíslitelná.

Upgrade zdarma

Online věci se mění a vyvíjí. Až budu vytvářet nové materiály a videa nebo cokoliv měnit, vždycky upgrade dostanete zdarma.

VIP VERZE

HODINOVÁ KONZULTACE ZDARMA

U všeho je lepší osobní přístup. Proto ve VIP verzi získate navíc hodinovou online konzultaci v hodnotě 1500Kč zdarma, kde vám dám zpětnou vazbu k vašim fotkám a vysvětlím vše, co vám není jasné.

Protože se v online světě pohybuji už od roku 2016 a moc mě to baví, mohu vám pomoci ujasnit vaši cestu, se strategií na začátku i technikáliemi, obzvlášť, pokud se budete vydávat online cestou. To je také další způsob, jak můžete konzultaci využít.

PRESET ZDARMA

Vytvořila jsem pro vás preset (přednastavení) do aplikace Lighroom, se kterou se budeme učit pracovat. Na jedno kliknutí všechny základní úpravy udělá za vás. Vy jen lehce doladíte. Hlavně zpočátku vám to ohromně ušetří práci. V hodnotě 300 Kč.

Pokud byste díky tomuto kurzu a e-booku začali už v příštích týdnech dělat mnohem lepší fotky jídla, co by se změnilo? 

 • Budili byste více důvěry jako experti
 • Vaše prezentace by zaujala více lidí
 • Vy byste byli mnohem víc spokojení s vašimi fotkami na sociálních sítích a vizuální stránkou vašeho byznysu
 • Přineslo by vám to více lidí do databáze
 • Tím pádem více potenciálních klientů
 • Ušetřilo by vám to čas, který byste jinak musli věnovat vyhledávání informací po internetu a nebo zoušením pokus/omyl
 • Takhle ten čas budete moci věnovat tomu, co vás nejvíc baví a v čem máte flow.

Původní cena je 2180 Kč za záladní a 3980 Kč za VIP verzi.

PŘEDPRODEJNÍ CENA

JE DNES VÝRAZNĚ NIŽŠÍ 

Viz. níže.

A JAK TO BUDE VYPADAT V PRAXI?

 • Ihned po zakoupení dostanete e-book do vaší emailové schránky. 
 • Budete mít týden času na to, abyste si ho v klidu prošli. Dávám sem schválně ohraničený čas, protože často máme tendenci něco odkládat do nekonečna a já chci, abyste si z mého produtku opravdu co nejvíc toho odnesli, takže to je hlavně motivace pro vás :). 
 • A po týdnu navážeme s praktickým online kurzem. 
 • Kurz bude trvat 14 dní. Během této doby vám zašlu na e-mail výuková videa, kde se dozvíte pokaždé jednu novou praktickou věc, kterou si hned vyzkoušíte v praxi. 
 • A pak se můžete kdykliv k videím i k e-booku vracet. 

A cože to k balíčku dostanete navíc?

BONUSY

Food foto blueprint

Ukážu vám, jak postupuji já od vyfocení až po finální úpravy a export fotky. Uvidíte ve videu celý proces.

Checklist

Chci vám to co nejvíc usnadnit, proto máte k dispozici i seznam toho, co budete při procesu focení potřebovat a jaké kroky udělat. Nemusíte složitě přemýšlet, co je potřeba, budete postupovat krok za krokem.

(Video přednáška) 7 věcí, na které se při foecní iPhonem vybodněte

Nasdílím vám jinak nedostupnou přednášku, kde se dozvíte plno užitečných tipů, čemu je dobré se při focení iPhonem vyhnout a jak to udělat lépe.

E-mailové konzultace

Během trvání emailového kurzu mě máte plně k dispozici na e-mailu. Poradím vám, s čím bude potřeba.

Upgrage zdarma

Pokud v budoucnu budu dělat nové verze, protože prostředí mobilů je hodně ryché, vždy vám pošlu nejnovější verzi ebooku, abyste byli v obraze.

VIP verze - konzultace + preset

V online kontulaci spolu probereme vše, co budete potřebovat. Díky mým bohatým zkušenostem z online světa vám můžu nabídnout i moje vhledy, pokud chcete například podnikání rozhýbat a pomoci se strategií.

PRESET

Úpravy na jedno kliknutí

VE VIP VERZI PRESET

Chtěli byste si ušetřit čas a editovat fotky na jedno kliknutí? Dám vám "preset" neboli přednastavení úprav pro aplikaci Lightroom jako dárek k VIP verzi včetně návodu, jak si jej nainstalovat do mobilu a jak s ním pracovat.  A jaký to bude mít efekt? 

Abyste to vidělí názorně, jedno kliknutí zvládne toto.

MODULY VIDEO KURZU

V  základních 10 lekcích se společně podíváme na tato témata:

Výhody a limity focení iPhonem

Dozvíte se silné a slabé stránky vašeho telefonu a naučíte se je využívat ve svůj prospěch. 

Technická nastavení

Ukážu vám, co si v telefonu nastavit, aby byly fotky dobré kvalitě a focení pro vás bylo co nejjednodušší. 

Pravdila kompozice

Ukážeme si, jak vše poskládat tak, aby to lahodilo oku. 

Jak rozostřit pozadí a  smazat, co se vám na fotce nelíbí

Ukážeme si, jak jednoduše upravit ve fotce jak, jak z ní odstranit, co tam nechcete nebo udělat krásně rozostřené pozadí. 

Jak fotky upravovat rychle a efektivně 

Ukážeme si rychlé úpravy, které budou mít velký efekt. Naučíte se pracovat se dvěma aplikacemi, které jsou na světě nejpoužívanější a nejosvědčenější. 

Posdílím s vámi celý proces, jak to dělám já.

Jak používat presety, jak si je vytvořit a další nezbytné věci

Preset, aneb úprava na jedno kliknutí. Podívejte se, jak jdou jednoduše nahrát do telefonu, pokud si je někde zakoupíte nebo jak si je vytvoříte úplně sami. 

SPOLEČNĚ SE ZA 3 TÝDNY NAUČÍME

 • Jak pracovat se světlem,
 • jak využít barvy, kompozici, jak si nastavit telefon před focením, aby vaše fotky byly v co nejlepší kvalitě.
 • Ukážeme si, jaké volit nádobí, pozadí a jak celkově fotku stylizovat, z jakých úhlů fotit,
 • Jaké svícení vybrat
 • Řekneme si, jaké jsou fotografické styly a dám vám tipy, jak objevit ten váš.
 • Budeme řešit základy foodstylingu, dám vám konkrétní doporučení, jak to udělat, aby jídlo na talíři vypadalo co nejlépe.
 • Poradím vám, jak přejít na velký foťák, pokud budete časem chtít a jakou techniku si vybrat.
 • A naučíme se technicky dobře připravit scénu přef vyfocením.
 • Jak kvalitně vyfotit a upravovat fotku tak, abyste uměli vyzdvihnout vše důležité a posunout vaše fotky na nový level. Tohle bude největší game changer. 

SHRNUTÍ

 • Ihned po zakoupení dostanete e-book do vaší emailové schránky. 
 • Po týdnu navážeme s praktickým online kurzem. 
 • Kurz bude trvat 14 dní. Většinou obden vám zašlu e-mail s výukovým videem, kde se dozvíte jednu novou praktickou věc, kterou si můžete ihned vyzkoušet.
 • A pak se můžete kdykliv k videím i k e-booku vracet. 

DNES JE CENA BALÍČKU E-BOOKU A VIDEO KURZU:

Vyberte si ze dvou variant. 

Základ
2180 Kč
1440Kč
Cena zahrnuje e-book, všechny bonusy a následný 14 denní e-mailový video kurz.
VIP verze
3980Kč
3140Kč
Cena zahrnuje to stejné jako základní verze + online strategickou konzultaci , zpětnou vazbu a tipy konkrétně k vašim fotkám. Konzultaci, jak začít, pokud s podnikáním začínáte nebo pokud chcete převést podnikání do online formy. A Lightroom preset na úpravu fotek.

Těším se na vás uvintř!