Martina Benáčková

Mojí vášní je život jako takový. Fotím, abych v něm zachytila krásu, kterou můžu předat dál. Cestuju, abych té krásy objevovala co nejvíc. 

Začala jsem fotit v roce 2016. Tedy nezačala, fotila jsem od malička, ale to jsem začala fotit s pořádných foťákem, a začala svůl vlastní byznys. Pamatuju si moc dobře, jak jsem si od maminky jako malá holka půjčovala foťák na kinofilm a cítila u toho sváteční atmosféru, dokonce jsem si k němu čichala, milovala jsem jak voněl. Foťák byl pro mě vždycky něco magického.

A mám to tak pořád. Jen jsem musela vyléz z té ulity nedostobráctví a nedůvery ve vlastní hodnotu, abych mohla tvořit svobodně, a to nebyla cesta lehká a stále jsem v procesu. Naštěstí mám okolo skvělé lidi, kteří mě motivují a dodávají mi kuráž.

Za svůj život jsem stihla strávit 5 let studiem a prací ve Walesu, projít pouť do Santiaga de Compostela, procestovat stopem Anglii a Skotsko, navštívit několikrát milovanou Itálii, Madeiru a další evropské země. Měla jsem tu čest překládat web do angličtiny pro jednu z TOP 10 online českých podnikatelek Sťáňu Stiborovou - její Podnikání z pláže, pracovat pro svobodnou firmu SmartEmailing.

A hlavně jsem se stihla vdát za skvělého muže. Mám dvě malé úžasné děti a bohaté zkušenosti s focením dětí a rodin. Miluju focení krásných interiérů.

Dělám vše proto, aby focení se mnou byl příjemný zážitek ze kterého si odesete krásné vzpomínky ve formě fotek.