PÁROVÉ FOCENÍ

Čas jde zastavit jen ve vzpomínách a  fotografiích

Zachytit lásku

Čas neúprosně běží. Taky si jej někdy přejete na moment zmrazit? 

Láska je to nejvíc, co člověk má. Láska k sobě a k druhému. 

Mám ráda, když se mi povede ji zachytit, aby najednou byla hmatatelná, aby z těch fotek dýchala. 

Přirozenost, žádné velké pózování. Žádné umělosti. 

Láska v ryzí podobě, tak jak je. Prostá, jednoduchá a mocná.

To je to, co mě na focení baví. 

Protože není potřeba nic víc. Pokd se teda člověk pěkně ohákne, je to samozřejmě dobrý bonus :). 

01. 

FOCENÍ DOMA

Vyfotím vás tam, kde trávíte nejvíce času, ve vašem krásném a útulném domově. Možná jste strávili roky zkrášlováním vašeho domu nebo bytu, aby se stal tím perfektním domovem pro vás... . Proč z něj neudělat pozadí na vašich fotkách?

A i když váš dům není ten nejmalebnější, vždycky umím najít dobré světlo a hezká místa, abychom vytvořili fotky, které zachytí váš domov a vaše milované, tam kde jsou doma (navíc se nemusíte bát, že se pokazí počasí!). 

02.

FOCENÍ VENKU

Pokud trávíte rádi čas venku, možná budete raději za focení venku, kde můžeme dokreslit vaše fotky jarní rozkvetlou loukou nebo stromy, letním západem slunce, barevnými podzimními listy nebo sněhovými vločkami.

Ale třeba i kalužemi. Venku je tolik možností pozadí, suchá tránva, která vyapadá skvěle v jakémkoliv ročním období. Fotky dělám venku nejraději. Obvykle je spojíme s příjemnou procházkou. Klidně si můžete přibalit pejska. 

Fotím zpravidla při západu slunce. To je totiž nejlepší světlo. A když je zataženo, klidně kdykoliv, to jsou taky skvělý podmínky. 

KOUZLO OKAMŽIKU

Není potřeba čekat na svatební den. Už teď si můžete nechat udělat fotky, které vám budou krásně doplňovat interiér. Třeba v podobě foto-obrazů nebo fotek v rámečcích.

Mnohem přirozeněji, než koupený obraz z Ikea, který nic moc neříká.

A jak se říká, čemu věnujeme pozornost, to roste. Tak proč ji nevěnovat fotkám, kde jsme šťastní. 

Protože domov je naše druhé já. 

CO NA SEBE?

Vaše oblečení zásadně ovlivní konečný výsledek. Je to jedna z nejdůležitějších věcí, co je potřeba si na focení připravit. Barvy, vzory, nápisy, je potřeba tomu dát nějaký řád, aby se každý víc pak nezaměřil na to, co máte na sobě než na vás, a aby to na fotce nerušilo. nepůsobilo neharmonicky. 

Pokud si s tím nevíte moc rady, klidně se mě zeptejte. Nemyslím tím, že je potřeba, aby byli všichni v jedné barvě jako na spartakiádu, ale aby se vzájemně barvy nerušily a spíše doplňovaly. Nejjednodušší kombinace jsou, když mají kluci nějaké jednobarevné věci, fajn je šedá, bílá, hnědá, černá, khaki, cihlová, a k tomu džíny nebo plátěné kalhoty, takové spíš zemité odstíny a věci, ve kterých se cítí pohodlně, protože víme, jak to pánové většinou s focením mají :), pohodlí je důležité. A holky něco ženského, jemné květiny či drobný jemný vzor, nebo třeba dlouhé letní šaty nebo topík s jemnou krajkou a na hlavu si klidně vezměte váš oblíbený klobouk. Takové oblečení perfektně zapadá do stylu mých fotek a výsledek je moc příjemný.

Nedoporučuju brát si věci s velmi výraznými nápisy nebo tištěnými obrázky, i když decentní nápisy jsou někdy ok. 

Takže zemité barvy, jednoduché vzory, aby to ladilo a ženy aby působily žensky. To platí i pro těhotenské focení. Klidně toho sebou vezměte víc a něco vybereme společně, nebo vám s tím pomohu, pokud budeme fotit u vás doma. 

Reference

Co o focení říkají mí spokojení klienti

Jestli budem ještě někdy něco fotit jsme zas tvoji 😊super domluva super práce super výsledek. Jsi skvělá, že si to takhle zvládla. 👍Děkujeme mockrát, jsme velkými dlužníky 😉👍
Pavel Koumartatínek
My jsme měli kliku a stihli jsme focení jako jedni z posledních! Vybrali jsme si Tě tak trošku náhodně, manželovi bylo jedno, kdo nás přijede vyfotit. A byla to trefa do černého :)! Nejvíc jsme ocenili nabídku přijet k nám domů, protože focení s mimčem je náročnější. Maximálně jsme si to užili, byla to pohodička. S fotkami jsme naprosto spokojení a dostávám pochvaly, že máme krásné fotky (především mat zaujal). "Výhru" bych věnovala Tomovi, který sice brblal u focení, ale nakonec pronesl, že si to užil :-D. Děkujeme ❤️
Andrea Holánovámaminka
Bude to už skoro 2 roky, co nás Marťa fotila. Fotky byly perfektní a důkazem byly lajky u fotek 😀 Takže za nás maximální spokojenost. Holka s foťákem pro nás byla jasnou volbou a určitě až se jednou poštěstí, rádi bychom s ní zase podnikli miminkovské focení. ♥️♥️♥️
Dagmar Pavíčkovámaminka
Krásná spolupráce a přístup ❤ Za nás top fotografka 😊 Už ani nevím jak jsem na tebe narazila, ale jsem za to nesmírně ráda. Focení bylo naprosto perfektní uvolněné, zábavné a dokonce někdy i vtipné 😀. I když Radek měl z počátku zábrany tak si to následné focení taky užil. Je to tím přístupem a tou atmosférou. Všem doporučujeme a spousty známých jsou nadseni. Za nás TOP fotografka a rádi se kdykoli zase vrátíme.
Katka Vlčkovámaminka
Focení s Martinkou je jedním slovem pohoda, přestože tomu předchází trocha adrenalinových chvil. Super domluva, nebojí se ničeho, i když je člověk tak trochu rejpal, jako já 😀 Moc jsem si to užila a udělat si takovou památku, i když už člověku není zrovna 20 je fajn. Rozhodně doporučuji! 😇😍😀
Hanka Marišlerová
Naprosto super ☝️ fotky krásný, domluva jednoduchá 🙂 jsme moc spokojeni 🙂
Mirka Nožičkovámaminka
Doporučujeme a moc děkujeme za úžasné fotografie, jsme maximálně spokojeni
Soňa Kroupovámaminka
Super fotky, skvělý přístup
Lucie Jarošovámaminka
Marti, tak mám vybráno, ale jsou to tak hezký fotky, že jsem to nedokázala zredukovat pouze na 20 😞 mohla bych tě poprosit o upravu 27 fotek?
Lenka Čumplíkovámaminka

CO DÁL

Budu moc ráda, pokud mi svěříte důvěru zachytit vás nebo vaši rodinu. Pokud máte jakékoliv otázky před rezervováním termínu, nebojte se mě kontaktovat, moc ráda vám na vaše dotazy odpovím, 723916285. 

Minifocení
1550 Kč
30 minut focení a 7-10 upravených fotografií v digitální podobě
30 minutové focení u vás doma neb venku. Minifocení není zpravidla možné v atelieru, protože ateliery se pronajímají minimálně na hodinu, jen v případě, že se podaří vás spojit s jiným focením.
Klasický foto-balíček
2350 Kč
1 hodina focení a 20 upravených fotek
Hodinka ve studiu, u vás doma nebo venku, záleží na naší domluvě. Je možnost profesionálního líčení za 300 Kč na osobu. Dostanete 20 upravených fotografií v elektronické a tištěné podobě 10 x 15 v krásné dárkové krabičce (viz. fotky výše).

Věnujte focení jako dárek nebo si jej kupte online

Kupte si focení online. Pro koupi dárkového poukazu a pro více informací klikněte na tlačítko. Platba kartou.

Tím, že mi dovolíte vás vyfotit mi poskytujete automaticky souhlas se zveřejněním fotek na mém webu a sociálních sítích bez uvedení jakéhokoliv kontaktu a jména, naprosto anonymně. Pokud si nepřejete, aby vaše fotky sloužily jako ukázka a prezentace mojí práce, musíte mi to dopředu sdělit a já budu vaše rozhoduntí samozřejmě respektovat.

I když musím přiznat, že je mi velice líto, když mám z mých a vašich fotek radost a nemůžu se o ni s nikým podělit, a ani je využít k prezentaci svého podnikání, protože výsledky mojí práce jsou to jediné, čím získávám u lidí důvěru a další zakázky, a to mi umožňuje tuto práci dělat. Proto prosím na to berte ohled. Děkuji.

MÁTE OTÁZKY?

Ráda odpovím vaše otázky osobně, emailem nebo telefonem. Ale v mezičase si můžete přečíst ty nejběžnější otázky, na které se mě klienti ptají.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

martina benáčková

Korespondenční adresa

Velký Branov 225

58821

E-mail

info@martinabenackova.cz

TEL. 723916285