Vaše miminko

Čas neúprosně běží. Taky si jej někdy přejete na moment zastavit a mít z něj fotografie vás a vašich dětí, které si budete s láskou prohlížet v nadcházejících letech, nebo až děti odrostou a budou mít vlastní domov?

Ráda vám i vašim dětem vytvořím vzpomínku. Fotky nového miminka, sourozenecké lásky nebo v objetí ve vašem náručí ...

Také nabízím těhotenské focení nastávajícím maminkám a tatínkům.

01. 

FOCENÍ DOMA

Vyfotím vás s miminkem tam, kde trávíte nejvíce času, ve domově. Možná jste strávili roky zkrášlováním vašeho domu nebo bytu, aby se stal tím perfektním domovem pro vás... . Proč z něj neudělat pozadí na vašich fotkách.

A i když váš dům není ten nejmalebnější, vždycky umím najít dobré světlo a hezká místa, abychom vytvořili fotky, které zachytí váš domov a milované, tam kde se cítí doma.

S miminekem je tohle super volba, protože nemusíte nikam cestovat a přesouvat a být z toho ve stresu v období, kdy máte být co nejvíc v klidu a odpočívat.

Prostě přijedu já k vám a pomůžu vám jak s výběrem oblečení pro vás, manžela, ostatní děti nebo i miminko, aby to ladilo a bylo to hezké. 

02.

FOCENÍ VENKU

Pokud s rodinou trávíte rádi čas venku, možná budete raději za focení venku, kde můžeme dokreslit vaše fotky jarní rozkvetlou loukou nebo stromy, letním západem slunce, barevnými podzimními listy nebo sněhovými vločkami.

Ale třeba i kalužemi a holinkami. Venku je tolik možností pozadí, suchá tránva, která vyapadá skvěle v jakémkoliv ročním období, svazenka či jetel a děti si můžou jen tak běhat. Rodinné fotky dělám venku nejraději. Obvykle je spojíme s příjemnou procházkou a dětem to ani nepřijde.

03.

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Stejně jako utíká čas, tak i bříško za devět měsíců zmizí a místo něj bude miminko.

A až dětí vyrostou, tak naprosto milují dívat se na fotky, kdy byly v bříšku.

I vy si ráda vzpomenete jaké to bylo, i když těhotenství často bývá velmi náročné období, dobře to znám. Ale ženské tělo s bříškem má obrovské kouzlo.

CO NA SEBE?

Vaše oblečení zásadně ovlivní konečný výsledek. Je to jedna z nejdůležitějších věcí, co je potřeba si na focení připravit. Barvy, vzory, nápisy, je potřeba tomu dát nějaký řád, aby se každý víc pak nezaměřil na to, co máte na sobě než na vás, a aby to na fotce nerušilo. nepůsobilo neharmonicky. 

Pokud si s tím nevíte moc rady, klidně se mě zeptejte. Nemyslím tím, že je potřeba, aby byli všichni v jedné barvě jako cvičené opice, ale aby se vzájemně barvy nerušily a spíše doplňovaly. Nejjednodušší kombinace jsou, když mají kluci nějaké jednobarevné věci, fajn je šedá, bílá, hnědá, černá, khaki, cihlová, a k tomu džíny nebo plátěné kalhoty, takové spíš zemité odstíny a věci, ve kterých se cítí pohodlně, protože víme, jak to pánové většinou s focením mají :), pohodlí je důležité. A holky něco ženského, jemné květiny či drobný jemný vzor, nebo třeba šaty nebo halenku s jemnou krajkou a na hlavu si klidně vezměte váš oblíbený klobouk. Takové oblečení perfektně zapadá do stylu mých fotek a výsledek je moc příjemný.

Nedoporučuju brát si věci s nápisy nebo tištěnými obrázky Mickey Mouse a podobně, ty počkají na dětské hřiště :). 

Takže zemité barvy, jednoduché vzory, aby to ladilo a ženy aby působily žensky. To platí i pro těhotenské focení. Klidně toho sebou vezměte víc a něco vybereme společně, nebo vám s tím pomohu, pokud budeme fotit u vás doma. 

Reference

Co o focení říkají mí spokojení klienti

Jestli budem ještě někdy něco fotit jsme zas tvoji 😊super domluva super práce super výsledek. Jsi skvělá, že si to takhle zvládla. 👍Děkujeme mockrát, jsme velkými dlužníky 😉👍
Pavel Koumartatínek
My jsme měli kliku a stihli jsme focení jako jedni z posledních! Vybrali jsme si Tě tak trošku náhodně, manželovi bylo jedno, kdo nás přijede vyfotit. A byla to trefa do černého :)! Nejvíc jsme ocenili nabídku přijet k nám domů, protože focení s mimčem je náročnější. Maximálně jsme si to užili, byla to pohodička. S fotkami jsme naprosto spokojení a dostávám pochvaly, že máme krásné fotky (především mat zaujal). "Výhru" bych věnovala Tomovi, který sice brblal u focení, ale nakonec pronesl, že si to užil :-D. Děkujeme ❤️
Andrea Holánovámaminka
Bude to už skoro 2 roky, co nás Marťa fotila. Fotky byly perfektní a důkazem byly lajky u fotek 😀 Takže za nás maximální spokojenost. Holka s foťákem pro nás byla jasnou volbou a určitě až se jednou poštěstí, rádi bychom s ní zase podnikli miminkovské focení. ♥️♥️♥️
Dagmar Pavíčkovámaminka
Krásná spolupráce a přístup ❤ Za nás top fotografka 😊 Už ani nevím jak jsem na tebe narazila, ale jsem za to nesmírně ráda. Focení bylo naprosto perfektní uvolněné, zábavné a dokonce někdy i vtipné 😀. I když Radek měl z počátku zábrany tak si to následné focení taky užil. Je to tím přístupem a tou atmosférou. Všem doporučujeme a spousty známých jsou nadseni. Za nás TOP fotografka a rádi se kdykoli zase vrátíme.
Katka Vlčkovámaminka
Focení s Martinkou je jedním slovem pohoda, přestože tomu předchází trocha adrenalinových chvil. Super domluva, nebojí se ničeho, i když je člověk tak trochu rejpal, jako já 😀 Moc jsem si to užila a udělat si takovou památku, i když už člověku není zrovna 20 je fajn. Rozhodně doporučuji! 😇😍😀
Hanka Marišlerová
Naprosto super ☝️ fotky krásný, domluva jednoduchá 🙂 jsme moc spokojeni 🙂
Mirka Nožičkovámaminka
Doporučujeme a moc děkujeme za úžasné fotografie, jsme maximálně spokojeni
Soňa Kroupovámaminka
Super fotky, skvělý přístup
Lucie Jarošovámaminka
Marti, tak mám vybráno, ale jsou to tak hezký fotky, že jsem to nedokázala zredukovat pouze na 20 😞 mohla bych tě poprosit o upravu 27 fotek?
Lenka Čumplíkovámaminka

Udělejte další krok

Budu moc ráda, pokud mi svěříte důvěru zachytit vás nebo vaši rodinu. Pokud máte jakékoliv otázky před rezervováním termínu, nebojte se mě kontaktovat, moc ráda vám na vaše dotazy odpovím, 723916285. 

Minifocení
1490 Kč
30 minut focení a 7-10 upravených fotografií v digitální podobě
30 minutové focení u vás doma neb venku. Minifocení není možné v atelieru, protože ateliery se pronajímají minimálně na hodinu, jen v případě, že se podaří vás spojit s jiným focením.
Klasický foto-balíček
2450 Kč
1-2 hodiny focení a 20 upravených fotek jak v digitální, tak v tištěné podobě
Hodinka až dvě ve studiu, u vás doma nebo venku, záleží na naší domluvě. Dostanete 20 upravených fotografií v elektronické a tištěné podobě 10 x 15 v krásné dárkové krabičce (na obrázcích výše). Je možnost výběru většího množství fotografií po domluvě za příplatek 80Kč/kus

Věnujte rodinné focení jako dárek

Nebo si rovnou kupte focení pro sebe online. Pro koupi dárkového poukazu a pro více informací klikněte na tlačítko. 

Tím, že mi dovolíte vás vyfotit mi poskytujete automaticky souhlas se zveřejněním fotek na mém webu a sociálních sítích bez uvedení jakéhokoliv kontaktu a jména, naprosto anonymně. Pokud si nepřejete, aby vaše fotky sloužily jako ukázka a prezentace mojí práce, musíte mi to dopředu sdělit a já budu vaše rozhoduntí samozřejmě respektovat.

I když musím přiznat, že je mi velice líto, když mám z mých a vašich fotek radost a nemůžu se o ni s nikým podělit, a ani je využít k prezentaci svého podnikání, protože výsledky mojí práce jsou to jediné, čím získávám u lidí důvěru a další zakázky, a to mi umožňuje tuto práci dělat. Proto prosím na to berte ohled. Děkuji.

MÁTE OTÁZKY?

Ráda odpovím vaše otázky osobně, emailem nebo telefonem. Ale v mezičase si můžete přečíst ty nejběžnější otázky, na které se mě klienti ptají.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

martina benáčková

Korespondenční adresa

Velký Branov 225

58821

E-mail

info@martinabenackova.cz

TEL. 723916285