Vánoce s dětmi

Čas jde zastavit jen ve vzpomínách a  fotografiích

focení u pečení cukroví

Už vás nebaví kýčovité fotky ve studiu s plastovým sobem? Mně taky ne :). Proto jsem na letoší Vánoce vymyslela něco speciálního.

Pojďme přesně zachytit tu atmosféru, kdy se děti těší na Ježíška a na to, jak budou s vámí péct cukroví nebo perníčky. 

Nebudeme fotit v cizím studiu, ale ve vaší kuchyni. Budete tak mít vzpomínku na to, jaké to bylo doma, když byly děti malé. Na to, jak se společně chystáte na Vánoce. 

A vaše děti budou v pohodlí domova. Bez nervozity z nového prostředí studia, a tak zachytíme opravdové emoce a bezprostřednost.

Objetí, ruce od mouky, formičky, pusa, teplý čaj...

VÁNOČNÍ FOCENÍ DOMA

Vyfotím vaši rodinu tam, kde trávíte nejvíce času, ve vaší kuchyni. Možná jste strávili roky zkrášlováním vašeho domu nebo bytu, aby se stal tím perfektním domovem...Proč z něj neudělat pozadí na vašich fotkách.

Ale i když váš dům není ten nejmalebnější, vždycky umím najít dobré světlo a hezké záběry ve vaší kuchyni nebo jídelně, abychom vytvořili pečící fotky, které budete milovat.

Děti budou více v klidu než ve studiu, nebudou se tolik stydět, nebudeme je muset držet na místě, kde jsou světla jako v ateliéru, protože je zaměstnáme cukrovím, tak určitě chvíli vydží v klidu :) a zachytíme teplo vašeho domova, který tvoří dětský smích.

JAK TO FUNGUJE

Zavolejte mi nebo písněte a domluvíme pro obě strany vhodný termín.

Den předem vám ještě zavolám a potvrdíme, že se focení uskuteční, můžete se mě na cokoliv optat. Pokud budete mít dotaz dříve, klidně mi zavolejte nebo napiště - můj kontakt je na stránce dole.

Protože budeme fotit za denního světla, je potřeba, fotit dopoledne nebo brzy po obědědě. Pak už je světla v tuto roční dobu hodně málo a fotky by nebyly pěkné, tak s tím prosím počítejte a berte na to ohled. 

Co na sebe?

Volte ne moc výrazné barvy. Ideálně bílá, světle šedá, světle béžová, holčičky klidně stříbrné nebo zlaté třpytivé nápisy, drobné květiny, hvězdičky, jemný ne moc výrazný vzor. Kluci světlý proužek v barvách výše, nebo jednobarevné věci. Stejně tak tatínci. Maminky jako holčičky. Zkátka aby oblečení nerušilo, ale podtrhlo vánoční atmosféru. Trička se spidermanem necháme na pozdějí :). To, co budete mít na sobě hodně ovlivní výsledek focení, tak to prosím nepodceňte. Případně si nachystejte víc věcí a něco spolu vybereme.

ceník

Vážím si toho, že mi svěříte důvěru zachytit vaši rodinu. Pokud máte jakékoliv otázky před rezervováním termínu, nebojte se mě kontaktovat, moc ráda vám na vaše dotazy odpovím, 723916285. 

Minifocení
1450 Kč
30 minut focení a 10 upravených fotografií v digitální podobě
30 minutové focení u vás doma nebo venku. 10 garantovaných upravených fotografií ve vysokém rozlišení v elektronické podobě
Komplexní balíček
3300 Kč
Nadstandatní balíček 30 upravených fotografií tisk i elektronicky
2 hodiny focení v atelieru, doma, či venku s profesionálním líčením pro jednu osobu, 30 upravených fotek, jak v elektronické, tak i v tištěné podobě 10 x 15 v dárokvém balení. Ideální dárek.

Tím, že mi dovolíte vás vyfotit mi poskytujete automaticky souhlas se zveřejněním fotek na mém webu a sociálních sítích bez uvedení jakéhokoliv kontaktu a jména, naprosto anonymně. Pokud si nepřejete, aby vaše fotky sloužily jako ukázka a prezentace mojí práce, musíte mi to dopředu sdělit a já budu vaše rozhoduntí samozřejmě respektovat.

I když musím přiznat, že je mi velice líto, když mám z mých a vašich fotek radost a nemůžu se o ni s nikým podělit, a ani je využít k prezentaci svého podnikání, protože výsledky mojí práce jsou to jediné, čím získávám u lidí důvěru a další zakázky, a to mi umožňuje tuto práci dělat. Proto prosím na to berte ohled. Děkuji.

Chcete domluvit termín telefonicky?

Ráda odpovím vaše otázky osobně telefonem. Ale v mezičase si můžete přečíst ty nejběžnější otázky, na které se mě klienti ptají.

Pro rezervaci: Tel. +420723916285

Nebo formulář dole.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

martina benáčková

Korespondenční adresa

Velký Beranov 225

58821

E-mail

info@martinabenackova.cz

TEL. 723916285